Rázová vlna WINFORM

Bezbolestná rázová vlna - WINFORM

Čo sa týka fyzického odstránenia bolesti využívame Bezbolestnú rázovú vlnu WINFORM ( ShockWave Dual Power ). Rázové vlny sú akustické vlny alebo zvukové impulzy nesúce v sebe vysokú dávku energie , ktorá sa ľahko šíri vodnom prostredí ( v medzibunkovej tekutine ) prenáša veľké množstvo energie , ktorá pri prechode cez ošetrované miesto vyvoláva terapeutickú odozvu.

Trojkombinácia účinných terapautických energií :

  • Piezoelektrická rázová vlna

  • Diatermická stimulácia
  • Transdermálny prenos
Kombinácia týchto účinných energií umožňuje nahradiť bežne používanú pneumatickú technológiu Rázovej vlny s nepríjemným bolestivým efektom. Duálna hlavica generuje rázové vlny a postranné elektródy zabezpečujú diatermickú stimuláciu. Vďaka tomu dokáže efektívne ošetriť veľkú plochu a nielen postihnuté miesto bolesti , ale aj okolité mäkké tkanivá , kde sa môže nachádza príčina bolesti.
Najčastejšie ošetrenia:
pätová ostroha , bolesť päty , bolesti ramien , bolestivé zranenia svalov a šliach , kalcifikáty , chronická bolesť chrbta , bolesti kolien , tenisový a golfový lakeť , edém , fibróza , tendinitída , bursitída , zápal achylovej šlachy , karpálny tunel , disatorzia členka, artritída , spazmy , pooperačné stavy atď...

TriJALUX a ASTROSIKJALUX

Metóda TriJALUX je zdravotnícka pomôcka vo forme gélu , ktorá sa do ošetrovaného miesta dopravuje patentovaným prístrojom - Bezbolestnou rázovou vlnou a celá liečba je bez akéhokoľvek bolestivého zásahu. Zároveň podporuje a urýchľuje hojenie a regeneráciu svalových zranení má protizápalový účinok , okamžitá úľava od bolesti.

Kĺbová výplň TriJALUX sa skladá z troch častí:

  • Kyselina Hyalurónová ( s trojitou molekulovou hmotnosťou , kĺbový lubrikant , ochrana chrupavky , zmiernenie bolesti , urýchlenie regeneračných procesov ).

  • Ozón ( zníženie teploty , podpora mikrocilkulácie , stimulácia produkcie kolagénu )
  • Vitamín C (antioxidačný a protizápalový účinok , stimulácia a produkcia kolagénu )
Takže ak sa chcete liečiť bezbolestne máte možnosť využiť novú liečebnú metódu TriJALUX zameranú na úľavu od bolesti. Liečba je v trvaní 3 týždne vždy 1x do týždňa dĺžka trvania ošetrenia je približne 15min.