Masáž

Masážam sa venujem od roku 1996 a začínal som ako klasický masér vo Fitcentre a navštevoval som aj športové kluby. Postupom času sa techniky menili a zdokonaľovali. Ja sám som si prešiel rôznymi školeniami a seminármi a vyskladal som si techniku , pri ktorej využívam všetky svoje doterajšie vedomosti a zručnosti.

Celá procedúra je v trvaní 60 min kde sú použité klasické techniky masáže a ako doplnok používam lávové kamene , tóny a zvuky ladičiek , dažďových palíc , očistné techniky , vibráciu gongov a tibetských mís , ktoré sú v niektorých prípadoch prikladané na telo a blahodárne pôsobia na celkovú relaxáciu oddych meditačný stav a majú liečivé účinky.

Technika Doterra Aromatouch

Čo je to Doterra Aromatouch technika? Je to revolučný koncept v aromaterapii a práci s telom. Je to silná a neinvazívna aplikácia CPTG certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktorými môžete posilniť štrukturálne a éterické nastavenie svojho tela. V podstate je to jemná masážna metóda, ktorá spája umenie aromaterapie a masáže. Pri tejto technike kinetická energia olejov vibruje na frekvenciách, ktoré pomáhajú obnovovať rovnováhu a správne fungovanie slabých telesných systémov a podporujú harmóniu v celej osobnosti: fyzickú, mentálnu a emocionálnu.

Systém pozostáva z ovplyvnenia štyroch procesov v organizme:

  • Spracovanie stresu

  • Podpora Imunity
  • Zápaly v tele
  • Homeostázy

Pri tejto technike sú použité až osem druhov esenciálnych olejov:

BALANCE, LEVANDUĽA, ON GUARD, TEA TREE, AROMATOUCH, DEEP BLUE, PEPPERMINT, WILD ORANGE.

AromaTouch technika je vhodná pre každého a neexistujú pre ňu kontraindikácie.